دیگر نگران کمبود فضای آیفون نباشید؛ حافظه‌های جدید SanDisk معرفی شدند | اخبار روز

اخبار روز تکنولوژی : آیفون از کارت حافظه پشتیبانی نمی‌کند و به همین اگر می‌خواهید حافظه داخلی آیفون خودتان را افزایش دهید باید از یکسری حافظه‌های مخصوص استفاده کنید. شرکت SanDisk از جمله شرکت‌هایی به حساب می‌آید که از این حافظه‌ها برای افزایش ظرفیت حافظه داخلی آیفون تولید می‌کند. حافظه‌هایی که iXpand نام دارند و در مدل‌های ۳۲ تا ۲۵۶ گیگابایتی راهی بازار می‌شوند.

شرکت سن دیسک یکی از بزرکترین شرکت های تولید فلش مموری بحساب می آید.

 

استفاده از اپلیکیشن مخصوص

با استفاده از اپلیکیشن مخصوص می‌توانید به فایل‌هایی که روی این حافظه‌ها ذخیره کرده‌اید دسترسی داشته باشید. حتی می‌توانید فایل‌های خودتان را از روی این حافظه به کامپیوترهای مک یا ویندوز منتقل کنید.

این حافظه‌ها برای ذخیره عکس‌ها و فیلم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند و می‌توانند به صورت خودکار از تصاویری که با گوشی ثبت می‌کنید یک نسخه پشتیبان تهیه کنند. از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌توان به تهیه کردن نسخه پشتیبان از لیست مخاطب‌ها هم اشاره کرد.

براساس اطلاعات منتشر شده مدل ۳۲ گیگابایتی این حافظه‌ها با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار، مدل ۶۴ گیگابایتی با قیمت ۵۶٫۴۹ دلار، مدل ۱۲۸ گیگابایتی با قیمت ۸۹٫۰۱ دلار و مدل ۲۵۶ گیگابایتی هم با قیمت ۲۴۹٫۹۹ دلار به فروش می‌رسند.

با فرامسیر از اخبار روز تکنولوژی با خبر شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *